ДТП в Марганці: водій міг не побачити потяг через тоноване скло

На місці ДТП в Марганці було знайдено тоноване скло, яке, як виявилось, розміщувалося в кабіні ліворуч від водія. Рівень тонування був 98%, що могло не дозволити водію побачити потяг.

Причиною ДТП в Марганці могла бути обмежена видимість з робочого місця водія. Про це повідомив журналістам заступник міністра внутрішніх справ Василь Фаринник, коментуючи хід розслідування справи.

За словами Фаринник а, на місці ДТП було знайдено тоноване скло. Було встановлено, що воно розміщувалося в кабіні ліворуч від водія. За даними експертизи, рівень тонування був 98%, що могло призвести до обмеження видимості водія ліворуч.

Слідство озвучило також одну з імовірних версій трагедії: водій поїхав на заборонений сигнал семафора за звичкою, оскільки він протягом трьох місяців в один і той же час перетинав даний залізничний переїзд і очікував, що в цей час по залізниці проходить лише один потяг.

Крім того, Василь Фаринник повідомив, що сьогодні міліція не розшукує власника автобуса, що розбився і сподівається, що він сам прийде до правоохоронних органів.

Заступник міністра припустив, що проти власника автобуса можливе порушення кримінальної справи за недотримання ним трудового законодавства.

Нагадаємо, 12 жовтня в міста Марганець Дніпропетровської області сталося зіткнення на залізничному переїзді автобуса з локомотивом, у результаті чого загинули 45 людей.

Всю хроніку подій масштабної аварії на Дніпропетровщині читайте тут.

Читайте також:

Мешканка Марганця дивом не потрапила на маршрутку, яку переїхав потяг

Водій автобуса, який розбився у Марганці, шість років не проходив медогляд

Власник автобуса, який розбився у Марганці, втік до Росії

Син однієї із загиблих у Марганці наклав на себе руки

ВідеоДТП в Марганці: водій міг не побачити потяг через тоноване скло

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: