Дубілет показав, як в різних регіонах українці дотримуються карантину

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дубілет створив сервіс Q-rating Zone.

Кожен може дізнатись, як українці дотримуються карантину. Ексміністр Дмитро Дубілет представив оновлений дашборд із даними про рівень дотримання самоізоляції в Україні. 

Про це він повідомив  на своїй сторінці у соцмережі, розповіли у Сніданок з 1+1.

Дубілет створив сервіс Q-rating Zone, який збирає разом інформацію від одного з операторів мобільного зв'язку, дані з використання банківських карт та дані компанії Apple. Вся інформація точна, достовірна та анонімна. 

За словами ексміністра, досліджена інформація показала, що, наприклад, на Великдень  майже 60% жителів міст Київської області залишались вдома. Найбільш дисципліновані у вихідні жителі Херсонської області, а найменше — у Тернопільській. Лише 23% з них пересувались менше, ніж на кілометр від дому. 

Також сервіс демонструє економіку карантину: кількість грошових переказів, статистику по кредитах, купівлі іноземної валюти тощо.

Нагадаємо, від 11 березня на всій території України запроваджений карантин задля протидії новому коронавірусу. Обмежено проведення масових заходів, закриті кордони, роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями також обмежено, заклади громадського харчування не працюють.

Наразі карантин подовжено до 22 травня. Однак вже від 11 травня має відбутися низка послаблень: йдеться про відкриття парків, перукарень, літніх майданчиків, кафе тощо.

Залиште свій коментар

Вибір редакції