Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дубілет придумав, як поліпшити життя українського бізнесу та військкоматів

Паперу має стати менше.

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет розповів, що знайшов спосіб, як зменшити бюрократичне навантаження паперового документообігу у взаєминах українського бізнесу та військкоматів. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Одна з частих скарг, яку доводиться чути від українських бізнесменів щодо зайвої бюрократії, стосується військкоматів. За нашими законами компанії мають з ними постійно листуватись щодо своїх співробітників. Годі і казати, що все листування виключно у паперовій формі", - написав Дубілет.

За його словами, після низки зустрічей з міністерством оборони та іншими органами Кабмін відкрив проєкт з двох частин.

"По-перше. Як відомо, зараз компанії подають по своїх співробітниках звітність у податкову службу. Наша ідея проста: додати в цю звітність пару полів по військовому квитку та вбити, таким чином, паперові документи", - пояснив Дубілет.

Міністр зазначив, що йому ця ідея подобається тим, що державі не потрібно витрачати час і гроші та створювати якесь нове технічне рішення, а життя бізнесу не ускладниться новими звітами і програмами.

"І по-друге. Зараз бізнес повинен повідомляти військкомати про всілякі зміни в даних своїх співробітників. Тут рішення очевидне: зробити автоматичний збір інформації з уже наявних реєстрів і автоматично надсилати ці дані до військкоматів, не відволікаючи бізнес", - додав Дубілет.

Також, він зазначив, що наразі складається план впровадження проєкту. "Я розраховую, що маємо все запустити та змінити законодавство вже цього року", - уточнив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні запустили електронний сервіс перевірки оплати.

Відео Міністр Дмитро Дубілет про організацію перепису населення та шляхи виходу із “зарплатного рабства”

У нас в гостях міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет. Нещодавно він анонсував новий проект, що допоможе побороти “зарплатне рабство”. Що саме збираються змінити у способах нарахування зарплати українцям, коли планують запустити нововведення,  а також як організовують електронний перепис населення - дивіться запис розмови з міністром.   

Міністр Дмитро Дубілет про організацію перепису населення та шляхи виходу із “зарплатного рабства”

Залиште свій коментар

Вибір редакції