Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дубілет пропонує наносити штрих-коди на паперові акцизні марки

Це скоротить чорний ринок та полегшить життя бізнесу.

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет пропонує наносити штрих-коди на паперові акцизні марки замість введення електронних акцизних марок. Це дасть змогу відстежувати алкогольну й іншу продукцію в електронній формі і скоротить витрати на додаткове обладнання. Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

"Ми наноситимемо на звичайні акцизні марки штрих-код, який зчитується стандартними для магазинів пристроями. Інформацію про ці штрих-коди не потрібно буде передавати в окрему систему, а лише "пікати" в касовий чек, як звичайний товар. Виходить, що ця система не вимагатиме від бізнесу нового обладнання. А державі не потрібно буде створювати окрему IТ-систему", - написав він.

За його словами, в Україні доволі скоро може запрацювати система, яка "активує" і "деактивує" акцизні марки.

Також Дубілет запропонував створити мобільний додаток або чат-бот, за допомогою яких податківці і покупці зможуть сканувати акцизні марки і перевіряти їх достовірність. "Утім, навіть без цього додатка система приведе до скорочення чорного ринку", - вважає міністр Кабміну.

Міністр зазначив, що технологічну частину проекту вже опрацьовано, а перед запуском на всю країну штрих-коди тестуватимуться в пілотному варіанті.

Як відомо, Фіскальна служба планувала запустити електронну акцизну марку в Україні в 2017 році, але ці терміни неодноразово переносились.

Нагадаємо, раніше Дубілет розповів, що знайшов спосіб, як зменшити бюрократичне навантаження паперового документообігу у взаєминах українського бізнесу та військкоматів.

Відео Міністр Дмитро Дубілет про організацію перепису населення та шляхи виходу із “зарплатного рабства”

У нас в гостях міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет. Нещодавно він анонсував новий проект, що допоможе побороти “зарплатне рабство”. Що саме збираються змінити у способах нарахування зарплати українцям, коли планують запустити нововведення,  а також як організовують електронний перепис населення - дивіться запис розмови з міністром.   

Міністр Дмитро Дубілет про організацію перепису населення та шляхи виходу із “зарплатного рабства”

Залиште свій коментар

Вибір редакції