Дубілет розповів деталі наступного етапу оцінки чисельності населення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, далі у Кабміні планують встановити кількість населення в українських населених пунктах.

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет розповів, що у лютому-березні буде проведено наступний етап оцінки чисельності населення в Україні, щоб встановити точну кількість людей, які проживають в окремих населених пунктах.

Про це він розповів в ефірі "Сніданку з 1+1".

"Хоча питання зараз полягає в тому, наскільки ми зможемо піти в глибину. Тому що зараз у нас деталі на рівні областей та великих міст. Ми поставили собі завдання протягом лютого-березня зробити оцінку на рівні районів. От якщо ми це зможемо зробити, я думаю, що тоді ми зможемо набагато краще планувати", - зазначив Дубілет.

За його словами, традиційний перепис у ХХІ столітті не працює, оскільки під час пробного перепису, який у грудні проводився в районах Києва та Київської області, близько 25% людей не відкривали двері працівникам Держстату.

"Знову ж таки – якщо казати бюрократичною мовою – це не перепис. Але якщо ми кажемо, що перед нами була мета швидко та якісно оцінити, скільки людей мешкає в Україні, то цей метод цілком прийнятний. Ми будемо його використовувати, насамперед, у плануванні інфраструктури. Тому що, ви знаєте, зараз дороги, школи, дитячі садки і так далі… Ми вже почали велике будівництво і нам для цього потрібно розуміти, де в нас реально скільки мешкає людей", - пояснив міністр.

Він також наголосив, що до цифри у 37 мільйонів не включені дані з окупованих територій, оскільки наразі Україна не має змоги оцінити кількість населення у Криму та частині Донбасу.

Як повідомлялося раніше, в Україні підрахували чисельність населення. Станом на 1 грудня 2019 року кількість українських громадян, які проживають на території країни, становила 37,29 млн людей. За результатами електронного перепису, зараз в Україні 20,01 млн жінок та 17,28 млн чоловіків. Ця оцінка не враховує анексований Крим та територію окупованого Донбасу.

Серед основних чинників, які вливають на скорочення населення, є те, що з нашої країни виїздить більше громадян, аніж повертається назад. Окрім того, в Україні смертність перевищує народжуваність, а також існує проблема окупованих територій, де неможливо встановити точну кількість населення.

Відео Зовсім не 52 мільйони: чому скорочується кількість населення України

37 мільйонів 289 тисяч. Саме стільки людей проживає в Україні за даними, які озвучив міністр Дмитро Дубілет. Мінус 15 мільйонів за 28 років незалежності. Чому населення України скорочується та на що впливають ці цифри - "Сніданок" дізнався в економіста.   

Зовсім не 52 мільйони: чому скорочується кількість населення України

Залиште свій коментар

Вибір редакції