Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дубілет розповів, як працюватиме електронна довіреність

За його словами, потрібно додати кілька рядків у закон.

Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет анонсував запровадження елекронних нотаріальних довіреностей найближчим часом. Про це він розповів в ефірі "Сніданку з 1+1".

"Я сподіваюсь, що вже цього року ми зможемо запровадити електронні довіреності. Можна буде відправити електронною формою її (довіреність - ред.) на будь-який e-mail і просто там, де треба, показати. І не потрібно буде витрачати час та гроші на пересилання паперових документів", - розповів Дубілет.

За його словами, фізична присутність тепер не потрібна. "Чому мені дуже подобається цей проєкт? Тому що для нього взагалі не потрібно жодних витрат. У нотаріусів вже є все обладнання, просто потрібно дописати кілька рядків у законі, впевнитись в тому, що ті, хто беруть довіреності, прийматимуть в електронній формі також, і це не складно - проєкт працюватиме", - пояснив міністр Кабміну.

Зазначається, що така послуга у нотаріуса не буде коштувати дорожче. "Ми прописуємо у законі те, що коли нотаріус робить нотаріальну довіреність, за бажанням клієнта він зможе безкоштовно отримати ще й електронну довіреність", - додав він.

Нагадаємо, раніше Дубілет заявив, що проєкт "Держава в смартфоні" не потребуватиме окремого рядка в державному бюджеті, бо він стосується майже всієї роботи, яку робить уряд.

Відео Дмитро Дубілет про реальні мотиви скорочення чиновників у райадміністраціях

Оптимізація державного апарату триває. Після скорочення бюрократії за допомогою зменшення паперової історії Кабмін перейшов до скорочення кількості чиновників. Українці здебільшого подібні ініціативи підтримують, мовляв, вони там сидять, нічого не роблять. Про реальні мотиви скорочення розповів міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет.

Дмитро Дубілет про реальні мотиви скорочення чиновників у райадміністраціях

Залиште свій коментар

Вибір редакції