Дубина каже, що на нього не тиснули на газових переговорах

Голова "Нафтогазу" спростував інформацію, що під час газових переговорів на нього тиснули.

Голова НАК "Нафтогаз України" Олег Дубина спростував версію Секретаріату президента про те, що він підписав газові угоди з "Газпромом" під тиском, йдеться в заяві Дубини. Уповноважений президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський днями заявив, що російсько-українські газові угоди від 19 січня можуть бути визнані недійсними, якщо вони були підписані під тиском.

"Компанія впевнена, що досягнуті під час надзвичайних складних переговорів домовленості, безумовно, вигідні Україні і є оптимальним виходом з тривалого, штучно створеного протистояння, яке привело до значного погіршення відносин в трикутнику Україна-Росія-Європа. НАК "Нафтогаз України" здивувала версія про те, що керівництво компанії підписало згадані документи під тиском. Компанія відзначає, що всі укладені угоди відповідають чинному законодавству і завізовані відповідно до приписуючих розпорядливих документів НАК "Нафтогаз України", - йдеться в заяві.

Голови "Газпрому" і "Нафтогазу України" підписали 19 січня в Москві контракти на постачання газу Україні і транзит російського газу через українську територію на період з 2009 по 2019 роки. Документи були підписані у присутності прем'єрів Росії і України. 

Читайте також:

Україна та Росія підписали "газовий мир" на 10 років

Газовий договір України та Росії: таємниця утворення ціни

Олегу Дубині зробили операцію на серці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: