Дубина Росії: "Будь ласка, позичте нам технічний газ"

Олег Дубина попросив у "Газпрому" надати у борг технічний газ.


Олег Дубина направив до "Газпрому" протокол з проханням надати Україні у позику технічний газ для забезпечення транзиту палива.

"Я направив протокол до "Газпрому". Протокол з проханням - "будь ласка, позичте нам технічний газ, щоб запрацювала наша газотранспортна система". Ми назвали цифру в 42 млн. куб. м, які ми узяли за період зупинки транзиту газу до Європи. Але ми з цього обсягу відправили частину газу на Молдову, і залишається у нас зараз близько 18 млн. куб. м... Україна ніколи не крала і не може красти газ, адже він підписується в балансі і акті", - сказав він.

У той же час міністр палива і енергетики Юрій Продан пояснив, що Україні щодня потрібно близько 21 млн. куб. м газу для того, щоб запрацював транзит.

"За весь цей час Україна витратила зі своїх запасів для цих потреб ще 72 млн. куб. м. Іншого виходу, як отримувати технічний газ від Росії, у нас немає", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше між Україною та Росією розгорілася суперечка з приводу використання технологічного газу. Юлія Тимошенко заявила, що Київ використовуватиме для технологічних потреб при транзиті газу до Європи тільки російський газ, а не свій власний. Водночас Росія наполягає, що транзит газу через Україну в ЄС повинен бути "повним і безумовним". Росія не погоджується на те, щоб Україна використовувала їхній газ для технологічних потреб.


Читайте також:

У Москві пропонують пустити Дубину "на дрова"
Європа готова судитися з Україною та Росією
Росія свідомо заважає Україні прокачувати газ в Європу

ВідеоДубина Росії: "Будь ласка, позичте нам технічний газ"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: