Дубина та Міллер звинуватили один одного у відсутності прогресу

Київ та Москва знову "обмінялися люб’язностями". Цього разу звинуватили один одного в неготовності до переговорів.

Голова "Нафтогаз України" Олег Дубина заявляє, що прогресу в переговорах з ”Газпромом” поки що не досягнуто з вини російської сторони.

"Складається враження, що представники ВАТ "Газпрому" не мають відповідних повноважень і мандату на підписання будь-яких контрактів з делегацією НАК "Нафтогаз України", - заявив Дубина, даючи оцінку подіям останніх двох днів.

За його словами, поки що переговори тривають даремно, російська делегація виглядає неготовою до продовження переговорного процесу.

”Ми сподіваємося на те, що російська сторона одержить відповідне доручення на продовження переговорів, займе конструктивну позицію для знаходження взаємовигідного рішення і підписання відповідних довгострокових контрактів”, - сказав глава "Нафтогазу".

Раніше майже такими же словами висловився про українську сторону глава російського концерну Олексій Міллер.

"Поновилися переговори, але складається враження, що в українських парламентерів немає жодного мандата, жодних повноважень з рівня ціни на 2009 рік і обсягів закупівлі газу. Переговори практично йдуть даремно", - сказав він.

Як відомо, 9 січня у Москві тривають переговори між керівництвами НАК "Нафтогазу" та "Газпрому". Росія пообіцяла поновити подачу газа до Європи одразу після підписання необхідних документів. Втім, схоже, справа зайшла у глухий кут.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: