Дубина знову поїхав у Москву говорити про газ

Делегація "Нафтогазу України" на чолі з головою правління Олегом Дубиною відбула до Москви для проведення чергового раунду переговорів з ВАТ "Газпром".

Сторони мають намір обговорити розрахунки за імпортований "Нафтогаз України" у вересні-листопаді природний газ, умови поставок природного газу для НАК і транзиту його по території України в 2009 році і на довгостроковий період.

Візит запланований як одноденний.

Як повідомлялося, 2 жовтня глави російського і українського урядів підписали меморандум про співпрацю в газовій сфері. Одним з ключових положень документа є можливість переходу на прямі довгострокові відносини між "Газпромом" і "Нафтогазом України" з 1 січня 2009 року. При цьому "Газпром" зберігає можливість продавати кінцевим споживачам України 7,5 млрд куб. м газу в рік.

Документом також підтверджений намір поетапного переходу на ринкові, економічно обгрунтовані і взаємоузгоджені ціни на газ для України, а також тарифи на транзит газу по її території. Умовою виконання положень меморандуму є повне погашення НАК "Нафтогаз України" всієї наявної заборгованості за поставлений газ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: