"Дурна справа нехитра": українці відреагували на заклик мера Чернігова розмножуватися

Для збільшення кількості дітей у родинах спершу пропонують створити матеріальну базу.

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко закликав українців мати не менш, як трьох дітей на одну родину. У відповідь інтернет вибухнув дотепними коментарями та фотожабами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мешканці Чернігова з ініціативи свого мера переважно сміються. "Не з нашим фінансовим становищем в Україні і Чернігові також, не з нашими заробітними платами", - каже жителька міста Емма.

ВідеоМер Чернігова рішуче закликав українців розмножуватися

Чоловіки заклик Атрошенка оцінили більше, з однією ремаркою: з процесом вони впораються самотужки, а от що робити з наслідками – просять у мера підказок. "Я готовий! Я навіть готовий перевиконувати план! Дурна справа нехитра, зробити дитину – тільки початок, треба її на ноги підняти, виростити, дати освіту, а для цього поки що ні мер, не президент нічого не зробили надзвичайного", - каже один із мешканців обласного центру.

Нові мерські ініціативи обговорюють і комунальники біля чернігівських клумб. Як і належить підлеглим, із керівником вони одностайні. "Якщо люди виховані, розумні, освічені, що можуть допомогти своїм дітям здобути освіту гарну – то троє дітей, я вважаю, не є щось незвичайне", - кажуть вони.

Фотогалерея У Києві та Чернігові зібралися разом десятки близнюків, щоб відсвяткувати рекордом своє свято (12 фото)

Про свої слова мер не шкодує, хоча весь день отримує від рідних меми з реакцією людей на заклик до розмноження. Водночас Атрошенко у власний план демографічного порятунку країни не вклався – після двох доньок зустрів неочікувану перепону. "Мені дружина кілька років тому сказала: будь ласка, я не заперечую, тільки не зі мною. Можна, звісно, починати з себе, а можна шукати шляхи, як достукатися до сердець, до розуму українців, щоб якомога більше людей саме так почали думати", - каже міський голова.

В інституті демографії запевнили, що чернігівський мер не далекий від істини: українців уже 45 мільйонів, і щоб не скорочуватися так стрімко, а розширювати популяцію, на кожні 10 українок має приходитися, як мінімум, 22 дитини – а це вже точно більше, аніж дві в родині. Цей показник навчилися виконувати на Волині, а от схід держави відстає. "Якщо збережуться такі тенденції, то до сердини тисячоліття нас буде 32 мільйони", - каже фахівець Олександр Гладун.

Як уже повідомлялося, міський голова Чернігова Владислав Атрошенко занепокоївся через низькі показники народжуваності і вирішив знайти шляхи вирішення проблеми, зокрема, через релігійні установи, вчителів, лікарів та інших людей, які "мають авторитет для суспільства". Про це він написав у Facebook.

Кореспондент ТСН Алла Скорик

Залиште свій коментар