ДУСі дозволили не платити за "Мерседеси", вартістю 1,4 млн грн

Два автомобілі, куплені п'ять років тому скандальним екс-керівником Державного управління справами, залишаться неоплаченими.

Вищий господарський суд дозволив Державному управлінню справами не платити за два VIP-автомобілі, куплених 5 років тому.

Компанія "Автомобільний будинок Україна - Мерседес-Бенц" програла суд Держуправлінню справами (так звана ДУСя). Автодилер впродовж декількох років домагався оплати двох автомобілів Mercedes-Benz. Обидві машини були продані Держуправлінню справами в жовтні-листопаді 2004 року - в останні місяці керівництва цією структурою Ігорем Бакаєм.

Сума операції повинна була скласти близько півтора мільйонів гривень. Проте, одержавши машини, держструктура так і не перерахувала гроші. Її колишній керівник зник, а слід лімузинів загубився.

Як повідомили в "Автомобільному будинку Україна - Мерседес-Бенц", суперечка йде за автомобілі Mercedes-Benz моделей S500L 4-Matic і Е240 4-Matic. Згідно з угодою, вартість першого повинна була скласти 939,4 тис грн, другого - 456,2 тис грн.

Вищий господарський суд поставив крапку в тривалому судовому процесі й ухвалив рішення відхилити позов продавця машин. Судді мотивували своє рішення тим, що позов було подано запізно.

Юристи компанії "Автомобільний будинок Україна - Мерседес-Бенц" подали судовий позов лише у вересні 2008 року. Суди першої і другої інстанцій вказали, що перевищений термін позовної давності - три роки.

"Позивач не подав клопотання про відновлення терміну позовної давності, не вказав причини пропуску цього терміну, що виключає захист в судовому порядку порушеного права", - мовиться в частині пояснення присудження.

Чому юристи компанії допустили таку ситуацію, в "Автомобільному будинку" не кажуть. Представники дилера також не уточнюють, чи намагатимуться оскаржити рішення у Верховному суді України.

Читайте також:

Луценко знайшов у "Родовід Банку" зловживань на 2 мільярди

Через фінансовий скандал пішов у відставку спікер Британії

Тимошенко знайшла в своєму уряді страшні корупцію та зловживання

В Нацбанку Таджикистану недорахувалися мільярда доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: