Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Дуже образливо": хореографічна група українців вже три тижні чекає евакуації з Уханя

Танцюристи готові повернутися додому та погоджуються на перевірки і карантин.

Евакуації з Уханя додому серед інших українців чекають і 18 жителів Дніпропетровщини. Це хореографічна група, яка працювала у Китаї за контрактом.

Про це йдеться у сюжеті ТСН. 19:30.

У Китаї група виступала в різних шоу-програмах. Наприкінці березня уже мала б повертатися додому. Та останні три тижні українці без роботи: сидять у гуртожитку і чекають евакуації, яку постійно переносять. 

"Страшно. Поки усі здорові, але страшно, що буде далі, - каже 25-річна учасниця танцювальної групи Анастасія Васильєва. - Ми зібрали речі і дивимося, як інші країни за лічені дні забирають своїх громадян. Дуже образливо". 

Дівчина поїхала у Китай за контрактом працювати хореографом. Розповідає, танцюристи змушені рятуватися не лише від коронавірусу, а й від нудьги. Разом тренуються та дивляться фільми. Їм дозволяють ненадовго виходити з гуртожитку, але ходять вони хіба у найближчий парк чи єдиний магазин, що досі працює у їхньому кварталі. 20 інших - зачинилися.

Не знаходять собі місця і батьки танцюристів.

"Дуже сильно переживаю. Чим довше вони там знаходяться, тим більше ризику захворіти", - каже мама Насті Галина Васильєва. 

В українській групі додали, усі готові повернутися додому, а також погоджуються на перевірки і карантин.

Нагадаємо, чергова дата, на яку призначили довгоочікувану евакуацію – 18 лютого.

Відео В очікуванні евакуації: хореографічна група українців вже три тижні сидить на валізах в Ухані

Евакуації з Уханя додому серед інших українців чекають і 18 жителів Дніпропетровської області. Це хореографічна група, яка працювала в Китаї за контрактом. У її складі молоді хлопці і дівчата. Уже три тижні вони сидять на валізах у гуртожитку,  чекаючи на виліт. А вдома не знаходять собі місця батьки. З мамою однієї із заробітчанок зустрілася ТСН. Більше про коронавірус

В очікуванні евакуації: хореографічна група українців вже три тижні сидить на валізах в Ухані

 


Кореспондент ТСН Антон Мачула.

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції