Дуже поетична мова. Вдова Вороненкова заговорила українською

Марія Максакова назвала мову мелодійною та зручною у вокалі.

Російська оперна співачка та екс-депутат Держдуми Марія Максакова, яка зустрічалася з Євгеном Нищуком щодо кар'єри в Україні, заговорила мовою Шевченка та Франка.

Відеозапис із удовою Дениса Вороненкова оприлюднив на своїй сторінці в Instagram російський журналіст Артур Гаспарян, який відвідує в Україні пісенний конкурс Євробачення.

"Київські вечори на Eurovision2017. Чудова Марія Максакова, невелика лекція про первинність української мови і проникливий вірш", - підписав відео Гаспарян.

На записі оперна співачка називає українську мову мелодійною та зручною у вокалі.

"Українська мова первісна. Хочеш-не хочеш, а це доведеться визнати. Імперія стала підтримувати звісно тих письменників і поетів, які писали російською, але це зовсім не означає, що вона –первісна. Хоча б трошки орієнтуватися в українській мові ще нікому не завадило", - пояснила Максакова.

На прохання журналіста жінка поговорила українською мовою. За словами Максакової, вона процитувала уривок з "Запорожця за Дунаєм".

Слід зауважити, що співачка говорила практично без акценту.

Нагадаємо, що вдова вбитого у центрі Києва екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова – Марія Максакова, в інтерв'ю для ТСН розповіла про те, що поки не збирається їхати з України.

10 квітня, у день, коли Вороненкову мало виповнитися 46 років, Максакова прийшла на його могилу разом з маленьким синочком. Малюка вона називає копією батька і говорить, що поки не має планів на майбутнє.

"Я не думаю про плани, як колись з Денисом, коли ми були разом на землі (…) Але у всякому разі, наразі поїхати від Дениса я точно не готова", - пояснила Максакова.

Залиште свій коментар