Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Дуже приємно було": солдат почесної варти розповів про вдягнуту президентом шапку. Ексклюзив ТСН

Військовий здивувався увазі президента та його простій людяній поведінці на протокольному заході.

Під час церемонії вітання австрійського президента з дружиною на Банковій стався курйоз. При салютуванні гостям у одного з військових почесної варти впала шапка, яку назад на голову бійцю повернув сам президент України, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Журналісти розшукали вартового, якому Петро Порошенко приділив непротокольну увагу під час офіційного заходу. 21-річний Микола – стрілок почесної варти президентського полку імені Богдана Хмельницького, сам родом із Кривого Рогу. Він підписав контракт на три роки, служить уже майже рік і соромиться надмірної до себе уваги.

ВідеоТСН з'ясувала, чому в стрільця почесної варти президентського полку під час церемонії впав кашкет

21-річний Микола – стрілець почесної варти президентського полку ім. Богдана Хмельницького. Під час офіційної частини у нього впав кашкет, назад її повернув сам президент України. Хлопець соромиться надмірної уваги, але все таки розповів ТСН, чому це все сталося.

ТСН з'ясувала, чому в стрільця почесної варти президентського полку під час церемонії впав кашкет

Солдат пояснює, що підняти капелюха самотужки права не мав. "Ніяк ні. Виконання ритуалу, Гімн – це все. Я не міг там рухатися. Вже як є, так є, що зробиш", - каже він. Шапка нова і Миколі за  розміром, тож він упевнений, що винний випадок. "Офіцер, який стояв поряд зі мною, при виконанні ритуалу збив її шашкою. Виходить, вона ззаду зачепилася і злетіла", - пояснив Микола.

Офіцер нині на полігоні, за свою помилку, запевняє солдат, він вибачився. Микола зізнається, що для нього те, що сталося, є подією, бо хоч президента зблизька бачив не вперше, але те, що той підійшов і надів на нього капелюх, вартового здивувало. "Дуже приємно було. Він як нормальна людина до цього поставився – не просто пройшов, а допоміг", - пояснив військовий. Він розповів, що Порошенко нічого йому не говорив. "Він просто посміхався. Тут як би дві сторони медалі: і переживаю, і соромно, і приємна подія", - зізнався Микола.

За конфуз не сварили ані стрільців, ані керівництво полку. "Всі ми люди, кожен з нас в тій чи іншій мірі допускає ту чи іншу помилку", - запевнив заступник командира батальйону почесної варти Євген Солодаєв. Тепер друзі жартома називають Миколу телевізійною зіркою. Але в полку обіцяють президентське терпіння не випробовувати і наступні ритуали проводити уважніше.

Кореспондент ТСН Тетяна Фруктова

Залиште свій коментар

Вибір редакції