Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Два десятки патрульних кораблів: Україна підписала з Францією контракт на 136,5 млн євро

Два десятки патрульних кораблів: Україна підписала з Францією контракт на 136,5 млн євро

25% катерів побудують на одному з суднобудівних заводів Миколаєва.

За три роки Державна прикордонна служба України отримає 20 сучасних патрульних кораблів французької компанії ОСЕА.

Відповідну угоду ратифікувала Верховна Рада, йдеться на Facebook-сторінці МВС України.

Вартість контракту - 136,5 млн євро. З них 51% - позика пулу європейських банків, 34% надасть уряд Франції, а частка в 15%  вже передбачена в держбюджеті України на 2020 рік.

Проєкт також включає системну підготовку до сервісного обслуговування 240 членів екіпажу та 120 осіб техперсоналу. 

За словами міністра внутрішніх справ України Арсена Аваков, посилення системи морської охорони та захисту кордонів - це вже другий надзвичайно важливий за масштабом українсько-французький проєкт.

"Так, як морська ділянка українського кордону на сьогодні найбільш незахищена - ми потребуємо посилення та мобільності на воді. В окупованій АР Крим залишилися бази та 19 наших прикордонних кораблів і катерів, а 80% наявних суден - технічно застарілі та потребують постійного оновлення", - сказав Аваков.

25% катерів побудують на одному з суднобудівних заводів Миколаєва.

20 сучасних патрульних кораблів для прикордонників: Верховна Рада України ратифікувала Угоду між Україною та...

Опубліковано МВС України Середа, 4 березня 2020 р.

Нагадаємо, Україна веде перемовини з країнами НАТО, щоби посилити свій захист в Азово-Чорноморському басейні. Мова йде про передачу Києву кораблів та іншого озброєння, і це є одним із основних пріоритетів країни на 2020 рік.

Нині тривають фінальні переговори щодо кораблів типу Island, які незабаром передислокуються до Балтимору, де фахівці зі Сполучених Штатів підготують кораблі для українських ВМС.

Як відомо, восени Україна домовилася з американською стороною про передачу ще трьох кораблів класу Island. Планується, що ці катери перетнуть Босфор в другому кварталі наступного року. Нині відбуваються фінальні технічні перемовини, обговорюється також план навчання майбутніх екіпажів, встановлення озброєння. 

Відео Повернуті Росією військові кораблі до літа вийдуть у море – Воронченко

Три кораблі, обстріляні російськими силовиками понад рік тому, вже цього літа зможуть знову вийти на воду. Про це у інтерв'ю Радію Свобода розповів командувач військово-морських сил України Ігор Воронченко. Наступного тижня судна "Бердянськ" та "Нікополь", а також буксир "Яни Капу" відправлять на ремонт. Вже склали перелік майна, поцупленого росіянами, провели балістичну експертизу слідів обстрілів.  

Повернуті Росією військові кораблі до літа вийдуть у море – Воронченко

Залиште свій коментар

Вибір редакції