Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Два метри зросту і маленькі ріжки: на Київщині народилося жирафеня

Власник зоопарку Михайло Пінчук розповідає, що з ім’ям для жирафеняти довго не морочився.

Глядачі ТСН першими мали змогу побачити жирафеня Віталія Миколайовича. Йому півтора місяця, але він вже має понад два метри зросту та впевнено бігає.Народився наприкінці серпня в приватному зоопарку. жирафенята у неволі народжуються вкрай рідко. Але Віталик народився здоровим, вже відростив ріжки, хоча й дорослим стане лише за півтора року.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Власник зоопарку Михайло Пінчук розповідає, що з ім’ям для жирафеняти довго не морочився. Перебував у Сицилії, тому назвав малого на честь мафіозі Віто Корлеоне, але на український лад.

Він народився маленьким, - лише метр 60 см. Тепер він більше двох метрів, наче баскетболіст.

Про історію кохання батьків Віто ТСН розповідала два роки тому. Жираф Микола Степанович приїхав до України з Німеччини та засумував. Власники зоопарку вирішили ,що потрібна наречена. Зясували,  до переїзду в Україну їхній підопічний любив спілкуватися з тендітною чотириметровою МарІ.  Довго домовлялися, але добилися, що жирафи стали родиною. 

Вагітність тривала 15 мІсяців - завідувач парнокопитних Сергій Бурч весь цей час провів в очікуванні. 

Вже скоро Віталика покажуть людям - на його прогулянку глядачів запросять уже найближчими вихідними.

Відео Унікальне маленьке жирафеня показали у приватному зоопарку

Дорослим Віталієм він стане у півторарічному віці, коли зріст перевалить за 4 метри, а для цього він щодня підростає на три сантиметри.

Нагадаємо, що у новому дослідженні, опублікованому в журналі Current Biology, учені припускають існування на планеті Земля аж чотирьох видів жирафів, а не одного, як вважалося раніше. В середині минулого року науковці дослідили мітохондріальні ДНК жирафів на території суб-сахарської Африки й дійшли висновків, що розбіжності всередині одного виду настільки вражаючі, що їх можна прирівняти до відмінностей між полярним та бурим ведмедями.

Коресподент ТСН Наталя Нагорна. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції