Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Два обласних центри накрило хвилею псевдозамінувань

Повідомлення зловмисників паралізували роботу десятків установ і змусили змінити плани тисячі людей.

Одразу в двох обласних центрах України шукали закладену вибухівку. Про неї правоохоронців повідомили невідомі особи, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У Чернівцях про замінування п’яти об'єктів повідомив анонім. За його словами, бомби були закладені в аеропорту, банку, крамниці, заводі та органній залі.  У листі на пошту ДСНС псевдотерорист пригрозив, що вибухне все одночасно о 14:00 годині дня.

ВідеоОдразу в двох обласних центрах України шукали вибухівку

Про замінування аеропорту, банку, крамниці, лакофарбового заводу та органної зали повідомив анонім у Чернівцях. За всіма адресами одразу виїхали вибухотехніки. Кілька годин вони обслідували приміщення, але нічого підозрілого не виявили. Шукали і в Луцьку. Там повідомили, що заміновано 10 об'єктів. В трьох з них небезпеки не виявили.  

Одразу в двох обласних центрах України шукали вибухівку

За всіма адресами одразу виїхали вибухотехніки. З аеропорту евакуювали півсотні пасажирів, із заводу – близько сотні працівників. В університеті лекції зірвали 500 студентам. На всіх об'єктах вибухівки не знайшли.

Ще більше місць вказали у своєму повідомлення про "замінування" невідомі в Луцьку. Тамтешніх силовіків повідомили про нібито наявність вибухівки на десяти об'єктах у різних районах міста. Так само, перевірки не підтвердили небезпеки на всіх вказаних об’єктах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції