Два порти домовились

Російський та український порти домовилися про координацію дій задля уникнення нових НС.

Для вирішення питань взаємодії між портами "Кавказ" і "Керч" з російської та української сторін створені робочі групи, цитує прес-служба Мінтрансу РФ слова керівника Росморрічфлоту Мінтрансу Олександра Давиденка.

Давиденко також є заступником голови міжвідомчої комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації 11 листопада в Керченській протоці, коли потерпіли аварію одразу декілька судів. У результаті в море потрапило більше 2 тисяч тонн мазуту та спостерігалася масова загибель птахів і риби.

Очолювані капітанами портів з російської та української сторін, робочі групи мають розробити регламент взаємодії між двома портами та графік розвантаження судів, ідеться в повідомленні. Загальну координацію дій здійснює штаб морських операцій Мінтрансу Росії, створений у порту "Кавказ".

В даний час на облік узяті всі судна від Ростова-на-Дону до порту "Кавказ", прохід яких і подальше розвантаження планується при забезпеченні умов строгої безпеки. Таких судів налічується 150 із загальним вантажем до 500 тисяч тонн, на їх розвантаження потрібно близько п'яти діб.

Погодні умови для роботи сприятливі, вітер північний, до 15 метрів на секунду, наголошується в документі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: