Два роки безвізу: майже три мільйони українців скористались спрощеною візовою системою з ЄС. Інфографіка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Загалом за два роки українці здійснили 42,6 мільйона поїздок до країн-членів ЄС.

За два роки дії безвізового режиму з Європейським союзом  його перевагами скористались майже три мільйони українців.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

"9,2 млн громадян України перетнули кордон за біометричними паспортами, із них майже 3 мільйони українців прямували без віз, з новими біометричними паспортами, тобто скористалися режимом безвізу", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за другий рік роботи безвізу ним скористалися 2,35 мільйона українців, що в понад чотири рази більше ніж за попередній рік (560 тисяч).

"Найбільша кількість українців – понад 1 млн осіб – перетнули кордон із Польщею. Також для українців були активними ділянки кордону з Угорщиною та Румунією, де перетин кордону по безвізовому режиму склав понад 350 тисяч та більше 245 тисяч осіб відповідно. Близько 226 тисяч осіб перетнули кордон зі Словаччиною", – підкреслили в МВС.

Окрім цього, 1 мільйон осіб скористалися авіаційним перевезенням та лише 500 людей – морським.

інфографіка по безвізу
ТСН.ua

Нагадаємо, 11 червня 2017 року громадяни України з біометричними паспортами отримали право на безвізові поїздки до країн Європейського Союзу, окрім Великої Британії та Ірландії. Водночас, з цим документом вони можуть потрапити до Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії, які входять до Шенгенської зони, але не є членами ЄС.

Відео Євросоюз не бачить причин скасовувати безвізовий режим для громадян України

Про це заявив голова представництва ЄС в нашій державі Хюґ Мінгареллі. Він додав - Україна має дотримуватися зобов'язань, взятих на себе в рамках Угоди про асоціацію з Євросоюзом, яка і передбачала скасування віз для наших громадян. Мінґареллі також наголосив, що Київ має продовжити співпрацю з МВФ для забезпечення макро-фінансової стабільності, забезпечити верховенство права та незалежність роботи антикорупційних органів.  

Євросоюз не бачить причин скасовувати безвізовий режим для громадян України

Залиште свій коментар

Вибір редакції