Два роки після обвалу школи у Василькові: нова будівля є лише на папері, а замість неї - бур'яни та каміння

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цьогоріч під майбутню школу обіцяють залити фундамент.

Школа у Василькові, яка рівно два роки тому обвалилася, постала знову. Чотириповерхова, з ліфтом, двома спортзалами та шикарним актовим залом. Усе це, щоправда, лишень намальовано в проектній документації. Цьогоріч обіцяють розпочати заливати фундамент, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Школа розвалилася рівно два роки тому. Просто під час уроку одна зі стін впала. Тоді дивом ніхто не постраждав. До перерви, коли б більшість вибігла у коридор, були лічені хвилини. Перевірки та експертизи показали, що школу ще 50 років тому будували з порушеннями, тому вона впала.

Фотогалерея З'явилися фото з місця обвалення будівлі школи у Василькові (9 фото)

Перед цим навчальним роком батькам увірвався терпець, вони перекривали дорогу. Тоді представник міської влади обіцяв, що вже цьогоріч під майбутню школу залиють фундамент. Однак, роботи й досі не почалися. На місці зруйнованої школи - суцільні бур'яни та каміння.

У відділі освіти демонструють, що робота ведеться. На папері школа уже є. На фундамент гроші виділило місто - і його таки заливатимуть цього року. А далі все залежить, чи виділять гроші з державного бюджету.

"Обіцяють цього року 70 млн грн, а на школу потрібно 215 млн всього. Але проект розрахований на 33 місяці", - каже начальник відділу освіти Василькова Лілія Козак.

Тож ще років зо три  до своєї школи учні ще точно не попадуть.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

ВідеоУ Василькові два роки не можуть розпочати будівництво нової школи

Школа у Василькові, яка рівно два роки тому обвалилася, уже є. Чотириповерхова, з ліфтом, двома спортзалами та шикарним актовим залом. Усе це, щоправда, лишень намальовано в проектній документації. Цьогоріч обіцяють розпочати заливати фундамент. А коли ж до школи підуть діти - дивіться у сюжеті. 

У Василькові два роки не можуть розпочати будівництво нової школи

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції