Два роки президенства Зеленського: яку партію підтримують українці (результати соцопитування)

Два роки президенства Зеленського: яку партію підтримують українці (результати соцопитування)

УНІАН

"Слуга народу" є лідером електоральних симпатій.

Соціологічна група "Рейтинг" провела опитування серед українців стосовно їх парламентських уподобань. Лідером серед партій залишається "Слуга народу".

Про це свідчать дані соціологічного дослідження.

Партія "Слуга народу" зараз готові підтримати 24,8% серед тих, хто буде голосувати та визначився із вибором.

За партію "Європейська солідарність" свої голоси віддали б 13,5% українців, за "Опозиційну платформу – За життя" – 13,2%, за "Батьківщину" – 11,8%.

Рейтинг інших політичних сил значно нижчий.

"Силу і честь" підтримують 5,0%, Радикальну партію - 4,1%, "УДАР Віталія Кличка" – 4,0%, партію Мураєва "Наші" – 4,0%, партію "Українська  стратегія Гройсмана"– 3,8%, ВО "Свобода" – 3,7%, «Голос"– 3,3%, партію Шарія – 3,1%.

Опитування проводилося від 16 до 18 травня цього року. В ньому взяли участь 2500 осіб

У березні цього року найбільшу підтримку виборців також отримала політична партія "Слуга народу" (за неї готові були віддати свій голос 18% усіх опитаних або 26,5% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за яку партію голосуватиме).

За партію "Європейська солідарність" у березні 2021 року були готові віддати свій голос відповідно 13% і 20% опитаних, за партію "Опозиційна платформа — За життя"— відповідно 13% і 18%, ВО "Батьківщина"— відповідно 7% і 9%, партію "Сила і честь"— відповідно 4% і 5%, партію "Голос"— відповідно 3% і 3%, ВО "Свобода"— відповідно 2,5% і 3%,  партію "Українська стратегія Гройсмана"— відповідно 2% і 3%, Радикальну партію Олега Ляшка — відповідно 2% і 2%, "Партію Шарія"— відповідно 1% і 2%, партію "Громадянська позиція"— відповідно 1% і 1%, партію "Опозиційний блок"— відповідно 1% і 1%, партію "УДАР Віталія Кличка"— відповідно 1% і 1%. 

Напередодні 2-ї річниці президенства Володимира Зеленського соціологічна група "Рейтинг" провела опитування серед українців стосовно того, за кого б вони віддали свій голос, якби вибори президента відбулися найближчим часом.

Наступна публікація