Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Два роки жертві Небесної сотні. Львівські студенти різко звернулися до влади

Львівські студенти розкритикували владу за провальні військові операції і репресії активістів.

Через два роки після розстрілів активістів Євромайдану Україна згадує героїв: квітами на Інститутській і Грушевського, сльозами родичів Небесної сотні, звітами влади і силовиків про замовників і виконавців убивств.

У річницю розстрілів політики звинувачують один одного у зраді ідеалів Майдану, а мільйони українців запитують себе і владу, чи недаремними були жертви. ТСН.ua підготував спецпроект, в якому попросив українських студентів розповісти про свої відчуття через два роки після розстрілу Небесної сотні. 

Львів, як і Київ, був серцем Революції Гідності. Львів'яни боролися тоді, коли Майдан лишався майже порожнім. Зараз студенти Львівського національного університету імені Івана Франка такі само рішучі і категоричні, якими були два роки тому. Вони впевнені - українців продовжують годувати обіцянками, замість того, щоб реформувати країну.

Вони критикують владу за провальні військові операції і репресії активістів. Студенти готові бути відповідальними за політиків, яких обрали, але водночас просять їх припинити брехати з високих трибун і бути відповідальними за те, що вже зроблено. Нинішня влада втратила головне - довіру українців, і повернути її буде нелегко, вважають студенти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції