Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Два тижні в комі: в Івано-Франківську чоловік із переломом руки не опритомнів після наркозу

Родичі нарікають на дії медиків і вимагають покарання.

Два тижні не може прийти до тями після операції 34-річний чоловік з Івано-Франківська. Його рідні у діях анестезіолога запідозрили лікарську помилку та звернулися до поліції, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Спершу операція занепокоєння не викликала – це був лише перелом, хоч і складний. Чоловік пошкодив руку, з’їжджаючи з гірки з дитиною. Однак після роботи хірурга пацієнт із наркозу не вийшов. "Намагалися привести до тями медперсонал: медбрат, травматолог, який його оперував, черговий лікар – ніякої реакції протягом двох годин немає. Викликають чергового лікаря-реаніматолога, вводить ліки, як мені пояснили, що прискорюють виведення цієї анестезії, реакції – нуль", - розповіла дружина Іванна Якуц.

Відео 34-річний чоловік після операції упав у кому – його рідні винуватять у недбалості анестезіолога

Ось уже 2 тижні після операції не може прийти до тями пацієнт з Івано- Франківська. Його рідні у діях анестезіолога запідозрили лікарську помилку та звернулися до поліції. Медики ж тим часом запевняють, що жодних ускладнень під час операції не було.     

34-річний чоловік після операції упав у кому – його рідні винуватять у недбалості анестезіолога

Її чоловік Олег лежить у комі вже два тижні. За цей час у нього сталося ускладнення – розвинулася пневмонія. Рідні підозрюють у недбалості анестезіолога – на їхню думку, той занадто швидко пішов з операційної та не проконтролював, як пацієнт виходить з наркозу. "Медперсонал сказав, що під час операції, коли вже почали зашивати, він почав приходити до тями, і йому дали ще додаткову дозу наркозу", - каже Іванна Якуц.

У лікарні кажуть, що анестезіолог зараз у плановій відпустці, тож з ним поспілкуватися не вдалося. Натомість його колеги запевняють: під час операції жодних ускладень не було, все робили за протоколом. Що потім пішло не так – губляться у здогадах. "Операція була проведена планово. Пацієнт обстежувався чотири дні в нашій клініці. Виконана згідно протоколів. Жодних ускладень під час операції не було", - каже лікар Віталій Гуцуляк. "Підґрунтям є гіпоксія головного мозку. Звідки вона взялася, ми до кінця не можемо встановити. Ми сходимося на тому і консультуємося з фахівцями, що гіпоксія могла бути на введення якогось середника, можливо, це була неконтрольована гіпоглікемія під час, при підготовці до операції", - міркує головний лікар Івано-Франківської міської лікарні №1 Тарас Василик.

Зараз стан Олега тяжкий, проте стабільний. Медики сподіваються, що їм таки вдасться вивести його з коми. Тим часом рідні чоловіка, таки підозрюючи медичну помилку, звернулися до поліції. Там відкрили кримінальне провадження й розпочали слідство.

Раніше повідомлялося, що в Чернівцях після нескладної гінекологічної процедури померла 37-річна жінка. Зранку вона пішла в лікарню, а вже через кілька годин медики зателефонували її рідним і повідомили про смерть. Родичі винуватять у цьому лікарів.

Кореспондентка ТСН Алла Пасс

Залиште свій коментар

Вибір редакції