Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Два військові заводи та "Укрспецекспорт" отримали нових керівників

Відбір на посади відбувався за результатами відкритого конкурсу.

Три військові підприємства, що входять до сфери "Укроборонпрому", отримали нових керівників. Ідеться про Завод імені В.О. ім.Малишева, Завод 410 Цивільної Авіації, компанію "Укрспецекспорт". Керівників обрали за результатами відкритого конкурсу.

Зокрема, гендиректором ДК "Завод імені В.О. Малишева" став Василь Крилас. До цього він працював на харківських заводах "Електроважмаш", "Харківпродмаш", "Спецмаш Україна", має великий досвід управління виробничо-господарською діяльністю, організації та контролю виробництва, технічного переозброєння підприємства тощо, повідомили в "Укроборонпромі".

Гендиректором ДК "Завод 410 ЦА" обрали Олексія Попова. Він працював на різних посадах у вітчизняному підприємстві, що займається виробництвом та розробкою систем керування повітряних і космічних суден. Попов має кілька вищих освіт - закінчив Харківський авіаційний інститут за спеціальністю "Авіаційні двигуни і енергетичні установки", отримав управлінську освіту в сфері авіації у Франції (Aerospace Master of Business Administration, Тулуза та "аудитор системи менеджменту якості в аерокосмічній галузі", Париж), навчався в канадському університеті McGill, який входить до топ-100 найкращих вишів світу.

Гендиректором ДК "Укрспецекспорт" став Вадим Ноздря. Він – депутат Київміськради, де займається житлово-комунальними питаннями. До призначення управляв активами міжнародної групи компаній в Україні, займався проєктами злиття та поглинання. Від червня 2017 року очолював львівський проєкт будівництва заводу з перероблення твердих побутових відходів, що фінансується Європейським банком реконструкції та розвитку, міжнародними фондами. До того Ноздря п’ять років працював у компанії "Укрспецекспорт", де забезпечував виконання зовнішньоекономічних контрактів на постачання та ремонт техніки.

В "Укроборонпромі" нагадали, що раніше в концерні не існувало практики конкурентного та відкритого відбору на керівні посади. В "Укроборонпромі" вже провели відкритий відбір на посади керівників восьми підприємств, що входять до складу концерну. Всього на керівні посади восьми підприємств подалися 350 кандидатів. Після закінчення відбору всі нові керівники добровільно пройшли дослідження на поліграфі.

Нагадаємо, що раніше за підсумками аналогічного відкритого відбору на посаду директора ДП "Житомирський бронетанковий завод" був призначений Олексій Жуковець, а новим гендиректором ДП "НВК Газотурбобудування "Зоря"-"Машпроект" став Денис Гордієнко.

Відео Слідчі ДБР провели обшуки в "Укроборонпромі" та в квартирі Валерії Гонтаревої

Слідчі ДПР проводили слідчі дії в державному концерні та деяких інших дотичних підприємствах. Паралельно обшуки пройшли і в квартирі колишньої голови Нацбанку Валерії Гонтаревої. Згодом в ДБР заявили - ці дії пов'язані між собою. У бюро розслідувань вивчають зловживання у Нацбанку тих часів, коли його очолювала Гонтарєва, а не незаконну діяльність оборонного концерну.  

Слідчі ДБР провели обшуки в "Укроборонпромі" та в квартирі Валерії Гонтаревої

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції