Дві дівчини задля розваги розтрощили вагон електрички в Дніпропетровській області

Дві дівчини задля розваги розтрощили вагон електрички в Дніпропетровській області

Обидві нещодавно закінчили школу.

У Дніпропетровській області дві дівчини задля розваги розтрощили вагон електрички на Дніпропетровщині і свої забави зняли на відео та виклали в соцмережі, аби похвалитися.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

У новому вагоні, зокрема, розтовкли раму вікна та розкидали уламки. Це сталося напередодні ввечері в приміському потязі «П'ятихатки-Дніпро». Дівчат на відео впізнали сусіди. Кажуть, що обидві нещодавно закінчили школу. Одна з них навчається на перукаря.

Вандали розтрощили приміський поїзд. Знову

І знову підлітки розтрощили вагон приміського поїзда Хулігани 9 липня розтрощили вагон приміського поїзда № 6044 П’ятихатки-Стикова – Дніпро-Головний;. Свої "забавки" юні вандали знімали на відео та викладали "сторіс" в соціальну мережу Instagram. Сподіваємось, що @Національна поліція України зреагує на цей випадок. ☝На останок ще раз хочемо заявити, що Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia вважає такі дії неприпустимими❗ Подібний випадок мав місце у березні, коли вандал розтрощив приміський поїзд Львів — Сокаль. Так ось Володимир Саноцький, хуліган, який трощив вагон і також знімав свої витівки в "сторіс", отримав штраф у розмірі 8⃣5⃣0⃣0⃣ грн. https://www.facebook.com/watch/?v=683153509172784

Опубліковано Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia Пʼятниця, 10 липня 2020 р.

"Укрзалізниця" вже звернулася до поліції, вимагатиме відшкодування збитків.

Зокрема, хуліган, що навесні трощив вагон на Львівщині і викладав відео в соцмережі, отримав штраф – вісім із половиною тисяч гривень.

 

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів