Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дві догани і зауваження: НАБУ покарало співробітників-фігурантів розслідування розкрадань в "Укроборонпромі"

Оприлюднено результати внутрішнього розслідування.

Співробітників Національного антикорупційного бюро, які фігурують у розслідуванні розкрадань в "Укроборонпромі", притягнули до дисциплінарної відповідальності. Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Керівнику Головного підрозділу детективів та детективу оголошено догану, а до першого заступника директора Національного бюро застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді зауваження.

Повідомляється, що розслідування провело управління внутрішнього контролю та передало результати дисциплінарній комісії. Комісія рекомендувала директору НАБУ оголосити догани всім трьом фігурантам, остаточне рішення виніс очільник Бюро.

"Я уважно вивчив матеріали службового розслідування і рекомендації комісії. Оскільки керівник Головного підрозділу детективів та детектив приховували матеріалів переписки, неналежно виконували посадові обов'язки та неналежним чином організовували роботу з особами, які співпрацюють зі слідством, за сукупністю виявлених порушень вони отримали догани. Перший заступник, у діях якого вбачаю лише неналежну організацію роботи Головного підрозділу детективів, отримав зауваження", — зазначив Артем Ситник.

Нагадаємо, журналісти-розслідувачі оприлюднила масштабне розслідування про корупцію і розкрадання в оборонному комплексі України. За даними журналістів, до схеми виведення з української оборонки сотень мільйонів гривень причетний друг і партнер Порошенка, член Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський, його 22-річний син Ігор і гендиректор "Укроборонпрому" Павло Букін. Оприлюднили секретну переписку учасників злочинної схеми, внутрішні документи, докази домовленостей про хабарі. Розмір розкрадання становить не менше 250 мільйонів гривень. Антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження, а Гладковського звільнили з РНБО.

Президент України Петро Порошенко після оприлюднення журналістського розслідування увів в дію рішення РНБО про реформування оборонно-промислового комплексу та підвищення рівня прозорості виконання державного оборонного замовлення.

ВідеоЕлітний алкоголь та розбиті квадроцикли: подробиці відпочинку Ситника

Відпочинок директора НАБУ обростає новими подробицями. Журналісти опублікували протокол допиту чоловіка, який за версією слідства, останні три роки оплачував поїздки головного набушника на полювання, на рибалку, і навіть зустрічі Нового року. Суми вражають: у середньому по сто тисяч гривень за кілька днів.    

Елітний алкоголь та розбиті квадроцикли: подробиці відпочинку Ситника

Залиште свій коментар

Вибір редакції