Дві області вимагають у Януковича припинити переслідування Тимошенко

Депутати обласних рад Львівщини й Прикарпаття стверджують, що переслідуючи опозицію Янукович має на меті "побудувати в Україні кагебівсько-путінську модель авторитаризму".

Івано-Франківська та Львівська облради вимагають від президента Віктора Януковича та генпрокурора Віктора Пшонки припинити політичні репресії проти лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко та колишніх міністрів її уряду.

Про це йдеться у зверненні депутатів двох облрад, прийнятих 4 січня.

Депутати засудили арешти та кримінальні переслідування екс-міністра навколишнього природного середовища Георгія Філіпчука, екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, колишнього першого заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Ігоря Діденка, колишнього керівника Державної митної служби Анатолія Макаренка, колишнього міністра економіки Богдана Данилишина та інших посадовців у попередньому уряді.

"Вищі органи державної влади демонструють яскраво виражене намагання придушити будь-який опір антинародному та антиукраїнському режимові й побудувати в Україні кагебівсько-путінську модель авторитаризму", - вважають депутати Івано-Франківської облради.

"Цим вони не тільки протиставляють себе українському народові, але й провокують недовіру українських громадян до самого інституту власної держави, а отже діють на догоду кремлівському керівництву та чинять найбільший злочин проти Української держави", - йдеться у зверненні депутатів Прикарпаття.

Читайте також:

Тимошенко запросила українців 22 січня на Майдан

Тимошенко назвала два способи прибрати Януковича

Тимошенко принесла в Генпрокуратуру заяву про злочини Януковича

БЮТ: Тимошенко не посадять, бо з тюрми вона вийде президентом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: