Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дві тисячі свиней знищили на Буковині через спалах африканської чуми

Ветеринари підозрюють, вірус на територію підприємства занесли з кормом

На Буковині ветеринари вже утилізували понад дві тисячі свиней. Спалах африканської чуми виявили на території тваринницького комплексу у селі Василів ще у четвер - там померли дві свині, йдеться в ТСН.12.00.

Згодом захворіли ще півтори сотні. Лабораторний аналіз підтвердив наявність у них вірусу африканської чуми. Підприємство закрили, три прилеглі села оголосили карантинною зоною. З приватних обійсть забрали усіх свиней. За селом викопали величезну яму, у якій мають спалити вбитих тварин.

ВідеоСпалах африканської чуми. Ветеринари утилізували тисячі свиней на Буковині

Недугу виявили на території тваринницького комплексу у селі Василів ще у четвер. Там померли дві свині, згодом захворіли ще півтори сотні. Лабораторний аналіз підтвердив наявність у них вірусу африканської чуми. Підприємство закрили, три прилеглі села оголосили карантинною зоною.

Спалах африканської чуми. Ветеринари утилізували тисячі свиней на Буковині

Ветеринари підозрюють, вірус на територію підприємства занесли з кормом.

«Занесення вірусу могло бути із кормом, із персоналом, також не виключено, що захворювання занесла птиця. Дикі голуби могли занести рештки корму», - каже керівник Держпродспоживслужби у Чернівецькій області Олександр Александрюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції