Двісті людей кинули в бараках під Києвом

У Вишневому в санітарній зоні біля залізничного переїзду розташовано житлове баракове містечко.

У містечку Вишневе під Києвом десятки житлових бараків розташовані у 5 метрах від залізничної колії. Тут мешкають майже дві сотні людей.

Житлове баракове містечко розташоване в так званій "санітарно-захисній зоні" біля залізничного переїзду. За годину тут проходить 120 потягів, причому вібрація на залізничних переїздах перевищує допустимі норми у 26 разів.

Умови проживання жахливі: стіни у плісняві, тріщинах, одного разу обвалилася бетонна стеля – лише дивом ніхто не постраждав. Спільний туалет на всіх, ванних кімнат немає.

Людей сюди поселили 5 років тому – тимчасово. Сьогодні є всі вердикти, які забороняють тут проживання. Проте перспективи переселення у придатні для життя будівлі поки що немає. Попри те, що вже 4 роки як є спеціальне доручення президента, яке погоджує виділення понад гектара землі для переселення людей.

Залізниця, яка має будувати житло, стверджує, що влада Вишневого ніяк не може проголосувати за виділення землі. Натомість депутати це заперечують – за їхніми словами, територія вже давно погоджена.

Поки чиновники не можуть вирішити питання, діти з бараків проводять свої канікули в лікарнях - від постійної сирості і плісняви вони хронічно хворіють, у багатьох розвинулася астма.

Люди погрожують, що якщо найближчим часом їх не переселять, вони вийдуть перекривати залізницю.

Подробиці життя в бараках дізнайтеся з відео ТСН.

Читайте також:

Весь центр Києва виставлено на продаж

В Україні замість "хрущовок" збудують "економки"

На Рибальському острові зведуть хмарочос для Черновецького

6 мільйонів українців опинилися за межею бідності

ВідеоБараки під Києвом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: