Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Двом містам на Львівщині подають воду лише три години на добу

Наслідком цьому є підвищення тарифів на електроенергію.

Через підвищення ціни на електроенергію холодну воду у містах Борислав та Східниця Львівської області вмикають лише на три години на добу.

Про це повідомив голова асоціації споживачів енергетики і комунальних послуг Андрій Герус на сторінці у Facebook.

"Подібно до сегменту "газ-тепло" розвиваються реформи і у сегменті "електроенергія-вода". Електроенергія для водоканалів (займає 40% у собівартості) була і так дорога за формулою "Роттердам+", а із 1 січня ще подорожчала", - пише він.

Також для водоканалів скасували двохзонний тариф і позбавили можливості закачувати воду в нічний період доби за меншою вартістю. Через усе це водоканали часто не мають можливості сплатити за новими тарифами.

"А оскільки водоканал не має стільки грошей платити по новому тарифу, то міста Борислав та Східниця у Львівській області перейшли на подачу холодної води споживачам лише 3 години за добу: від 18:00 до 21:00. Такий сухий результат "реформ" для мешканців тих міст", - додав Герус.

Він додав, що така ж ситуація була минулого року у містах Сміла, Кам'янське, містах Луганської області. 

Нагадаємо, від початку 2019 року в Україні збільшилася вартість газу. Це спричинило відповідно здорожчання гарячого водопостачання та тепла

Також від 1 січня 2019 року в Україні припинили свою дію договори про користування електричною енергією (для населення) та про постачання електричної енергії, укладені споживачами з обленерго. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції