Двом поліцейським, які затримали скандальну суддю, оголосили суворі догани

За його словами, догану патрульні отримали за те, що не оформили необхідні документи.

Двом патрульним поліцейським, які затримали у Києві за неправильну парковку суддю Солом'янського районного суду Вікторію Кицюк, оголосили сувору догану.

Про це повідомляють Українські Новини з посиланням на першого заступника начальника Патрульної поліції Олексія Білошицького.

"Обидва патрульні були притягнуті до дисциплінарної відповідальності, їм оголошено сувору догану", – заявив він.

За його словами, догани патрульні отримали за те, що не оформили необхідні документи.

"Щодо самого затримання, то ми наполягаємо на тому, що патрульні були праві у тій ситуації", – підкреслив Білошицький.

Він також повідомив, що прокуратура проводить розслідування щодо патрульних.

Нагадаємо, у лютому в Києві поліцейські затримали суддю Солом'янського суду Вікторію Кицюк, яка порушила правила дорожнього руху і влаштувала розбірки з патрульними.

Обидві сторони оприлюднили свої версії скандальної відеозйомки події. Прихильники дій поліцейських підтримують їх право затримати особу, яка не надає документів і не виконає вимог копів. Самі ж патрульні при цьому посилаються на статтю 45 закону про Національної поліції. Натомість противники дій правоохоронців стверджують, що ті порушили низку законів, зокрема і щодо статусу суддів.

"Буде проведена перевірка, будуть перевірені всі відеоматеріали, і тоді вже зробимо відповідні висновки. Я впевнена, що до тих осіб, які порушили вимоги чинного законодавства, будуть застосовані відповідні санкції", - підкреслила представник Ради суддів України Тетяна Суярко. Обіцянка розібратися в ситуації прозвучала і з боку правоохоронців.

ВідеоСкандальне затримання: поліцейські вдягли наручники на суддю Солом’янського суду

Залиште свій коментар