Двоє білоруських опозиціонерів вийшли на зв'язок із Києва

Двоє білоруських опозиціонерів вийшли на зв'язок із Києва

Їх не затримували.

Члени Координаційної ради білоруської опозиції Іван Кравцов та Антон Роднєнков вийшли на зв'язок з Києва.

Про це повідомили у пресслужбі ради.

Перебуваючи у столиці України, вони розповіли, що в безпеці й почуваються нормально. Інформацію про затримання українськими прикордонниками спростували. Незабаром Кравцов та Роднєнков обіцяють провести прессконференцію та розповісти подробиці подій.

7 вересня зранку стало відомо про викрадення в Мінську опозиціонерки Марії Колесникової. Де вона перебуває — невідомо. Водночас на зв'язок перестали виходити двоє інших опозиціонерів — Антон Роднєнков та Іван Кравцов.

8 вересня у Держприкордонкомітеті Білорусі заявили, що всі троє пройшли прикордонний контроль і виїхали до України. Згодом там заявили, що Колесникова все ж не виїхала до України, а затримана.

Відео Провокації спецслужб: білоруська опозиціонерка Колесникова не перетинала українського кордону

Білоруська опозиціонерка Марія Колесникова не перетинала українського кордону, кажуть у нашій Державній прикордонній службі. Усі повідомлення про те, що вона тут - провокації білоруських спецслужб. Водночас, підтвердили - двоє інших членів Координаційної Ради таки заїхали до України. Колесникову ж хотіли депортувати з Білорусі, утім юридично це зробити не вийшло. Що ж насправді сталося на українсько-білоруському кордоні - останні подробиці зібрала ТСН.  

Провокації спецслужб: білоруська опозиціонерка Колесникова не перетинала українського кордону

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів