Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Двоє друзів, які в унікальний спосіб піднялися на Говерлу, потраплять до Книги рекордів України

Сертифікат про фіксацію рекорду хлопцям вручили в прямому ефірі ТСН.

Божевільна мрія на двох. Цього тижня ТСН розповідала історію двох вінничан - Євгена та Гоші, які зробили неймовірне – піднялися на найвищу вершину України, знамениту Говерлу. Хлопець виніс туди на свої плечах друга, хворого на ДЦП . Обоє підкреслювали, що роблять це не заради рекордів. Але слава їх таки наздогнала. Вже сьогодні вони потраплять до Книги рекордів України.

Женька та Гоша. Вони йшли до своєї мети більше півроку. Прокладали маршрути, марили і тренувалися. А ще стукали у двері. ТСН долучився до цього проекту. За лічені дні журналісти та продюсери знайшли майстрів, які спроектували та побудували унікальне спорядження. ТСН доправив хлопців до самої Говерли, а далі вони зробили все самі.

Євген знає, що до нього людину на Говерлу ніхто не виносив, але завжди наголошував, що реєструвати рекорд не збирається. Бо не заради нагород він це робить, заради свого друга, який ніколи не бачив гір. Але визнання наздогнало хлопців уже на рівнині. Їхній вчинок назавжди увійде до списку найвидатніших досягнень українців. Навіть якщо хтось його здійснить знову, вони завжди будуть першими.

Відео Героїчний вчинок заради друга: чи вдалося Євгену винести на Говерлу хворого товариша

"Це незрівнянний випадок. Я наполягав, щоб це сходження було зафіксоване і внесене в наступну Книгу рекордів України" - заявив представник Книги рекордів України Віталій Зорін.

Також своє визнання отримав журналіст ТСН Олександр Загородній, який супроводжував і висвітлював підйом друзів на Говерлу, і майстер компанії, яка виготовила унікальне спорядження для сходження, Олексій Ющенко.

Відео Всупереч хворобі: представники Книги рекордів України зареєстрували унікальне підняття на Говерлу

Залиште свій коментар

Вибір редакції