Двоє командирів 53-ї бригади частково визнали провину за нелюдські умови на полігоні

Військовим присудили по п'ять діб гауптвахти.

У Миколаєві закінчився суд над двома офіцерами 53-ї бригади. Обидва - заступники командира батальйону, бійці якого не витримали нелюдських умов перебування на Широколанівському полігоні і маршем пішли на Миколаїв, повідомляє ТСН.12:00.

Сьогодні, 24 лютого, першим суд допитав молодшого за званням - капітана. Той помітно нервував. Каже, в ті дні потерпав так само, як і бійці на полігоні. Запевняє, що командирам про стан справ доповідав. Тож, вину свою хоч і визнає, але частково.

Допитали сьогодні і начальника штабу батальйону, до якого перед маршем на Миколаїв зверталися бійці. Він також вважає себе винним частково.

Військові прокурори говорять - ці офіцери безпосередньо відповідали за матеріальне забезпечення бійців. Вони мали контролювати і логістику. Обом сьогодні присудили по п'ять діб гауптвахти.

Але, відповідати мають не тільки ці, а всі десятеро командирів аж до заступника командувача оперативним командуванням "Схід".

Напередодні відбулося судове засідання щодо трьох найвищих керівників – всім їм перенесли розгляд на березень, аби підсудні могли ознайомитись з матеріалами справи. Справи ще п'ятьох офіцерів мають розглянути до кінця тижня.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

У Миколаєві закінчився суд над двома офіцерами 53 бригади

Обидва заступники того самого батальйону, бійці якого не витримали нелюдських умов перебування на Широколанівському полігоні і маршем пішли на Миколаїв. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: