Двоє командирів 53-ї бригади частково визнали провину за нелюдські умови на полігоні

Військовим присудили по п'ять діб гауптвахти.

У Миколаєві закінчився суд над двома офіцерами 53-ї бригади. Обидва - заступники командира батальйону, бійці якого не витримали нелюдських умов перебування на Широколанівському полігоні і маршем пішли на Миколаїв, повідомляє ТСН.12:00.

Сьогодні, 24 лютого, першим суд допитав молодшого за званням - капітана. Той помітно нервував. Каже, в ті дні потерпав так само, як і бійці на полігоні. Запевняє, що командирам про стан справ доповідав. Тож, вину свою хоч і визнає, але частково.

Допитали сьогодні і начальника штабу батальйону, до якого перед маршем на Миколаїв зверталися бійці. Він також вважає себе винним частково.

Військові прокурори говорять - ці офіцери безпосередньо відповідали за матеріальне забезпечення бійців. Вони мали контролювати і логістику. Обом сьогодні присудили по п'ять діб гауптвахти.

Але, відповідати мають не тільки ці, а всі десятеро командирів аж до заступника командувача оперативним командуванням "Схід".

Напередодні відбулося судове засідання щодо трьох найвищих керівників – всім їм перенесли розгляд на березень, аби підсудні могли ознайомитись з матеріалами справи. Справи ще п'ятьох офіцерів мають розглянути до кінця тижня.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

ВідеоУ Миколаєві закінчився суд над двома офіцерами 53 бригади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: