Двоє кримських екс-депутатів можуть загриміти за ґрати до 15 років через держзраду

У ході розслідування кримінальних проваджень отримано беззаперечні докази того, що у березні 2014 ці депутати Верховної Ради АР Крим надали допомогу та сприяли окупації півострова.

До суду направлено обвинувальні акти стосовно двох колишніх кримських депутатів.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

"Прокуратурою Автономної Республіки Крим за результатами проведеного спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальні акти стосовно колишніх депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, які обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада)", - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що в ході розслідування кримінальних проваджень отримано беззаперечні докази того, що у березні 2014 ці депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим надали допомогу та сприяли окупації Криму. Зокрема, вони незаконно прийняли низку постанов, в результаті чого було створено нелегітимне державне утворення "Республіка Крим".

Згідно із повідомленням, обвинуваченим загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від дванадцяти до п'ятнадцяти років. Слідчими та прокурорами прокуратури АР Крим до суду скеровано уже 49 обвинувальних актів стосовно колишніх депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим.

ВідеоУ Криму відпустили на волю бойовика "ДНР", який застрелив школяра Степана Чубенка

Також за клопотаннями слідчих та прокурорів судом накладено арешт на майно вищевказаних 49 колишніх депутатів, а саме: 23 квартири, 16 житлових будинків, 31 автомобіль, 4 земельні ділянки, 2 магазина, катер та банківські рахунки.

Нагадаємо, раніше Генеральна прокуратура України направила до суду 99 обвинувальних актів стосовно суддів Криму та Севастополя, які підозрюються у державній зраді. Ці судді після анексії Криму Росією залишилися на території півострова і перейшли на службу до створених окупантами судів. 

Залиште свій коментар