Двоє одеських депутатів стали білкою та моржем

В Одесі громадян закликають платити за тепло "мультяшні" депутати міськради.

На вулицях Одеси з'явилася незвична соціальна реклама. На білбордах, що закликають городян своєчасно розраховуватися за комунальні послуги, головними героями виступають два постійних опоненти одеського мера - депутати міськради Олексій Гончаренко (Партія Регіонів) і Анатолій Балінов (НСНУ).

Першого зображено у вигляді відомої білки з мультфільму «Льодовиковий період», яка не хоче мерзнути на крижині і пропонує платити за тепло. Другий народний обранець, зображений у вигляді моржа, переконує одеситів або загартовуватися, або платити за комунальні послуги. Примітно, що обидва депутати неодноразово виражали невдоволеність тарифною політикою у сфері послуг ЖКГ. Вони також закликали мера Едуарда Гурвіца утриматися від підвищення цін на опалювання, проїзд в муніципальному транспорті й обслуговування прибудинкових територій, вважаючи нові тарифи економічно необґрунтованими.

Депутат від Партії Регіонів Олексій Гончаренко, коментуючи ситуацію, відзначив, що розміщення «так званої соціальної реклами» є не чим іншим, як помстою мера непокірним депутатам.

«Нікому іншому і в голову не прийде розвішувати по місту таку рекламу, оскільки вона коштує чималих грошей. Платити за те, щоб принизити неугодних депутатів, може лише той, кому вони насолили», - відзначив Олексій Гончаренко.

За його словами, особисто він все ж таки гідносто оцінив жарт міського голови, хоча і не вважає правомірним використання соціальної реклами для зведення рахунків у політиці.

Разом з тим, в бюро естетики і навколишнього середовища Одеської міськради заперечують причетність мерії до розміщення даного рекламного продукту з політичним підґрунтям. Як повідомила «Нове Регіону» начальник бюро Сніжана Іовчева, питанням змісту рекламних матеріалів займаються pr-агентства, що є власниками або орендарями рекламних конструкцій.

«Тому звинувачення на адресу мерії є безпідставними», - відзначила урядовець.

Їй також важко було відповісти, кому належать рекламні щити в центрі Одеси з даною соціальною рекламою.

Читайте також:
Як політичні сили купують рейтинги (відео)
Як вінницькі школярі біл-борди створюють (відео)
Не втомлюються дивувати креативом Донецькі тепловики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: