Двоє російських силовиків попросили в Україні політичного притулку через переслідування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Росіяни вирішили втекти через загрозу життю.

На Харківщині у пункті пропуску "Гоптівка" двоє співробітників органів внутрішніх справ РФ попросили політичного притулку в Україні. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив речник Державної прикордонної служби Олег Слободян.

Зі слів росіян, їх переслідують через "принципову позицію щодо протидії злочинності".

"За словами самих громадян Росії, вони стали жертвами переслідування впливових осіб через те, що намагались протидіяти розповсюдженню наркотичних речовин у аптеках на ділянці своєї відповідальності. Росіяни пояснюють, що особи, які потрапили в поле їх зору, як співробітників поліції РФ, є стійким злочинним угрупованням, що займається розповсюдженням наркотичних речовин, з чіткою та розгалуженою системою зв’язків серед високопосадовців різного рівня у владних структурах РФ", - написав Слободян.

У пункті пропуску «Гоптівка», що на Харківщині двоє співробітників органів внутрішніх справ РФ попросили політичного...

Опубліковано Oleh Slobodyan Середа, 10 квітня 2019 р.

Громадяни РФ стверджують, що щодо них сфабриковано справу внутрішньою безпекою МВС Росії.

"Не сподіваючись на справедливе розслідування у зв’язку із замовленням "зверху", вони прийняли рішення втекти з РФ в Україну. Росіяни також зазначили, друзі повідомили їх, що існує реальна загроза їх свободі, здоров’ю та навіть життю", - додав речник Прикордонної служби.

Наразі проводяться відповідні перевіркові заходи щодо об’єктивності наданої інформації.

Як повідомлялося раніше, нещодавно російський правозахисник Віктор Корб, якого на батьківщині звинувачують  у закликах до тероризму, втік до України. Він не планував просити політичного притулку, однак заявив про наміри отримати посвідку на проживання. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції