Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Двоє українців подали позов проти Кабміну за заборону перетинати кордон з РФ за українським паспортом

Двоє українців подали позов проти Кабміну за заборону перетинати кордон з РФ за українським паспортом

Позивачі просять суд визнати протиправною та нечинною постанову КМУ від 18 грудня 2019 року №1056.

Київський окружний адміністративний суд отримав два позови до Кабінету міністрів України. Позивачі оскаржують рішення уряду щодо перетину кордону з РФ за закордонними паспортами.

Про це повідомляє пресслужба Окружного адмінсуду.

"До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшло два позови до Кабінету міністрів України щодо оскарження постанови, якою було внесено зміни до порядку перетину громадянами України державного кордону з Російською Федерацією", - йдеться у повідомленні.

Позивачі просять суд визнати протиправною та нечинною постанову КМУ від 18 грудня 2019 року №1056 "Про дію окремих положень міжнародних договорів України з Російською Федерацією". Відповідно до вказаного документу, українцям з 1 березня 2020 року заборонено в’їжджати, прямувати транзитом, перебувати та пересуватися територією Російської Федерації на підставі паспорта громадянина України або свідоцтва про народження для дітей до 16 років. Натомість для виїзду на територію РФ громадянам України потрібен закордонний паспорт.
Наразі судом вирішується питання про відкриття проваджень в адміністративних справах.

Нагадаємо, від 1 березня 2020 року громадяни України не можуть перетинати державний кордон з України в Російську Федерацію на підставі внутрішнього паспорта чи свідоцтва про народження.

Залиште свій коментар

Вибір редакції