Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дівчина повідомила, що похорон відбудеться завтра, 25 червня.

Дівчина, яка під час вибуху у будинку на столичних Позняках втратила всю родину, а сама дивом вижила, поділилася зворушливими фото.

Так, Анастасія Недашковська у своєму Instagram в пам'ять про свої загиблих батьків та брата виклала архівні фотокартки.

На них дівчина у красивій вечірній сукні стоїть поруч з найріднішими людьми. "Дякую за все, мамо", "Дякую за все, тату", - підписала фото Анастасія. 

Також вона згадала про старшого брата, який також став жертвою вибуху у будинку. "Покійся з миром. Ти назавжди залишишся найкращим братом", - написала дівчина.

За словами Насті, похорон її рідних відбудеться завтра, 25 червня. Вона просить всіх, хто знав її батьків та хоче прийти попрощатися, звертатися до неї. Сама ж дівчина наразі перебуває у своєї подруги.

Тим часом на вулиці Соломії Крушельницької, 1/5 у Києві продовжують працювати спеціальні служби. Зокрема, вони контролюють, аби ніхто з перехожих не підходив близько до аварійного будинку, так як бояться, що може статися повторний обвал.

вибух на Позняках
МВС

Нагадаємо, вибух у десятиповерховому будинку на Позняках стався вранці 21 червня. В результаті було зруйновано п'ять поверхів будівлі. 

З-під завалів будинку рятувальники дістали тіла п'ятьох загиблих. Троє із них - родина 18-річної Анастасії Недашковської. Дівчина одночасно втратила батька, матір та брата. Сама ж Настя врятувалася дивом, вона перебувала у ванній кімнаті і останньої миті встигла вискочити на сходи

Після проведення експертизи правоохоронці повідомили, що вибух, наімовірніше, спровокувала газова суміш

Залиште свій коментар

Вибір редакції