Дєєва створює спецпідрозділ жінок-копів для боротьби з домашнім насильством

Дата публікації
Дєєва створює спецпідрозділ жінок-копів для боротьби з домашнім насильством

УНІАН

МВС оголосило про новий курс у боротьбі з насильством у сім'ях.

Міністерство внутрішніх справ України вирішило створити спеціальний підрозділ жінок-поліцейських для боротьби із домашнім насильством.

Про це у середу, 1 березня, повідомила заступник міністра внутрішніх справ Анастасія Деєва на прес-конференції "Безпека і правосуддя в Україні: бачення громад трьох областей". Про це повідомляють "Українські новини".

"Ми починаємо новий проект створення мережі жінок-поліцейських, щоб боротися з домашнім насильством", — сказала Дєєва.

Інших подробиць Деєва не повідомила.

Нагадаємо, 23 січня у своєму Facebook заступник міністра внутрішніх справ з питань євроінтеграції Анастасія Дєєва анонсувала кілька нововведень від МВС.

"Сьогодні національне посвідчення водія дає право на керування транспортом протягом 30 років з дати його отримання. За вимогами Директиви нормами мають будуть встановлені нові строки від 5 до 15 років в залежності від категорії транспорту з метою періодичної перевірки відповідності здоров'я водіїв встановленим медичним та психофізичним вимогам. До речі, категорії транспорту також будуть переглянуті", — повідомила Дєєва.

Згодом міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков прокоментував ці пропозиції, заявивши, що українцям не доведеться міняти водійські посвідчення кожні 5 років.

В Україні запровадять права із терміном придатності

В Україні запровадять права із терміном придатності

Наступна публікація