Дзеркальна дата 12.02.2021: чи багато молодят у Києві сьогодні ступило на весільний рушник

Дзеркальна дата 12.02.2021: чи багато молодят у Києві сьогодні ступило на весільний рушник

Фото: pixabay.com

Нині дата, яка читається в обидва боки однаково. 

Сьогодні, дзеркальна дата - 12.02.2021 року. У такі дні завжди весільний бум, адже багато молодят вірять, що ця унікальність принесе їм щастя. Одруженим парам Мін'юст дозволяє йти під вінець повторно, але послуга платна.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ані карантин, ані негода не були завадою сьогодні молодятам. Під столичним центральним РАЦСом вранці затор, одружувалися щодесять хвилин, бо ж дата дзеркальна. Наречені кажуть, що спеціально цю дату вибрали. 

Крім негоди, свої корективи вніс і карантин. На урочистості можна запросити до двох десятків гостей. Усі мають бути в масках. 

Втім, один наречений, який прийшов женитися, таки маску забув. Засіб індивідуального захисту дала хлопцю ТСН. В оператора виявилася зайва.

Новини України: чи спровокувала паліндромна дата аншлаг в українських РАЦСах

Новини України: чи спровокувала паліндромна дата аншлаг в українських РАЦСах

Цей рік буде багатий на красиві дати. Напливу наречених у РАЦС чекають ще 20 та 21 лютого. А далі поціновувачам дзеркальних дат та двійок і одиниці доведеться чекати листопада і грудня.

Подружжя, яке вперше стає на рушник, пройти цей шлях може ще не один раз. Мін'юстом передбачена послуга ювілейне весілля. Тобто, під вінець уже одруженим дозволяють ходити ледь не щомісяця. У міністерстві певні, що це зміцнює пари й дарує нові емоції. 

"Таку послугу дарують діти, онуки чи правнуки, своїм батькам. Це такий собі символ повторення і запевнення один одного в коханні та любові",  - каже Ірина Дубиківська, керівниця управління у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

Історія кохання Руслана Петровича і Наталії Павлівки розпочалася ще 25 років тому. Нині вони святкують срібне весілля. Повторний шлюб для них влаштували діти.

Втім, ювілейні шлюби не безкоштовні. Найдешевше піти під вінець нині на Харківщині, де ціна 186 гривень, а найдорожче на Одещині до 1000 гривень. І цією послугою можна скористатися у будь-якому РАЦСі. У Києві урочисто стати подружжям коштує 846 гривень.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація