Джемілєв заявив про створення військового підрозділу на кордоні з окупованим Кримом

Дата публікації
Перегляди
770
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Джемілєв заявив про створення військового підрозділу на кордоні з окупованим Кримом

Джемілєв: На кордоні Криму ми хочемо створити військовий підрозділ, він буде входити до складу ВСУ / Фото: УНІАН

Поки що не вистачає можливостей для отримання військового досвіду та освіти.

Лідер кримських татар і народний депутат Мустафа Джемілєв заявив про намір створити військовий підрозділ у Херсонській області, на кордоні з Кримом.

"На кордоні Криму ми хочемо створити військовий підрозділ, він буде входити до складу ВСУ і підкорятися Міністерству оборони України. Але можливості України обмежені. Є питання з облаштуванням місця перебування, обмундируванням, озброєнням, харчуванням військових і т. д., не вистачає можливостей для отримання військового досвіду і освіти, медичних послуг. На порядку денному – всі ці витрати", - розповів він за підсумками візиту в Анкару 16-17 грудня, передає Інтерфакс-Україна.

Також Джемілєв розповів, що обговорював громадянську блокаду на зустрічі з міністром закордонних справ Туреччини Мевлюдом Чавушоглу.

"Ми говорили про блокаду. Розповіли про причини нинішньої ситуації. Туреччина може з легкістю вирішити проблеми кримських татар. Багато хто з кримських татар вимушено залишив свою батьківщину. Наші мігранти розкидані по всій Україні. Їдуть, зокрема, у західні регіони України, тому що там вищий рівень патріотизму, більше націоналістично налаштованих людей, і вони розуміють кримських татар. Ми хотіли б, щоб наші люди, які виїхали з півострова, залишалися в регіонах, близьких до Криму, наприклад, у Херсоні", - розповів депутат.

Крім того, в під час візиту він передав турецькій стороні думку президента України Петра Порошенка про те, що якщо між Україною і Туреччиною буде створена зона вільної торгівлі, то в Україні турецькі підприємці зможуть знайти можливості втрачених ринків в Росії, і така співпраця буде вигідна обом сторонам.

Нагадаємо, раніше Джемілєв повідомляв, що Росія завезла в анексований Крим ядерну зброю. Тому зараз військовий шлях повернення півострова відпадає.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
770
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація