МВФ повернув звернення Ющенка та Тимошенко

За даними "Дзеркала тижня", керівництво МВФ не розглянуло листа української влади з проханнями надати другий транш кредиту.

Спільне звернення президента, прем’єр-міністра та глави Нацбанку до Міжнародного валютного фонду було повернуте відправникам на доопрацювання, пише 7 березня тижневик "Дзеркало тижня" з посиланням на власні джерела.

Як стало відомо журналістам, керівництво фонду навіть не розглянуло листа вищих посадових осіб України, і повернуло його на доопрацювання. Причиною, за не підтвердженими даними, стала відсутність попереднього узгодження змісту документу з представниками МВФ.

"Мовляв, у Києві так квапилися якнайшвидше відправити свого чудового листа, що навіть не потрудилися провести необхідні попередні консультації з приводу його змісту. Що й викликало негативну реакцію", - пише тижневик.

Офіційного підтвердження того, що звернення повернуто, поки що отримати не вдалося. В київському офісі Міжнародного валютного фонду відмовляються від коментарів, відповідь на запит журналістів до Вашингтона також поки не надійшла.

Як повідомлялося, узгоджене звернення української влади до МВФ було направлено 3 березня. Цим листом політики спробували переконати фонд у своїй адекватності і здатності розпоряджатися другим траншом кредиту у розмірі 16,5 мільярдів доларів, виділення якого МВФ відклав на невизначений термін.

Нагадаємо, місія фонду залишила Київ після невдалих переговорів з урядом на початку лютого. Тоді Кабмін і представники фонду не досягли домовленості через відмову уряду зменшити дефіцит держбюджету та переглянути прогноз інфляції на 2009 рік. Але днями у МВФ заявили про готовність продовжити роботу своєї місії в Україні.

Читайте також:

МВФ: після "листа трьох" шанси України на кредит зросли

Партія регіонів: кредит МВФ ляже на плечі українців

Пинзеник переконаний, що другий транш МВФ не врятує Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: