Джерело: "Наша Україна" припинила своє існування

Член партії заявив, що у НСНУ не працює прес-служба, не виплачують зарплату та не проводять зборів.

Партія Народний Союз - Наша Україна припинила своє існування, заявляє член політичної ради партії. Він підкреслив, що на сьогоднішній день практично всі структури партії припинили свою роботу.

За словами джерела, в центральному офісі партії не працюють прес-служба і аналітичний відділ, в яких на сьогоднішній день немає жодного співробітника.

Джерело також повідомило, що в партійних офісах працюють тільки охорона і декілька людей в юридичному і організаційному (регіональних) відділах.

"Всі розбіглися, організаційної структури немає", - також заявило джерело.

За його словами, в партії існує заборгованість по заробітній платні співробітникам. При цьому невиплати тривали протягом декількох місяців.

За словами джерела, якщо в центральному офісі невиплати тривали 2-3 місяці, то в регіонах співробітникам не виплачували зарплату 4-5 місяців.

Джерело також підкреслило, що останні офіційні збори членів партії відбулися 27 грудня 2008 року під час з'їзду НСНУ за участю президента і почесного глави партії Віктора Ющенка.

Крім того, за його даними, на свої засідання не збиралася ні президія партії, ні політрада. "Наша Україна як партія померла", - констатувало джерело.

При цьому він відзначив, що йому невідомо, чи "будуть спроби реанімувати партію". За словами джерела, в цьому немає сенсу. "Пацієнт швидше мертвий, ніж живий", - додав він.

Нагадаємо, 3 березня, у центральному офісі партії "Народний союз Наша Україна" було відключено електроенергію та опалення.

Як повідомлялося, голова парламентської фракції НУ-НС Микола Мартиненко вважає, що президент Віктор Ющенко повинен вийти з партії Народний Союз Наша Україна.

Член Ради Київської міської організації Нашої України Зорян Шкиряк заявив, що Ющенко остаточно знищило партію Наша Україна як самостійну політичну одиницю.

Читайте також:

Центральний офіс НСНУ залишився без світла та опалення

Колишній "любий друг" президента радить йому вийти з НСНУ

БЮТ закликає Ющенка вчинити "акт доброї волі" і піти у відставку

"Наша Україна" втратила ще одного депутата

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: