Джуліані заявив, що готовий дати свідчення у справі імпічменту Трампа

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Адвокат американського президента не проти свідчити перед конгресменами.

Адвокат президента США Рудольф Джуліані висловив готовність дати свідчення в рамках розгляду в Сенаті щодо імпічменту Трампа.

Про це 1 січня повідомляє ABC.

Джуліані в бесіді з журналістами в маєтку президента США Мар-а-Лаго у Флориді сказав: "Я б дав свідчення". Адвокат також висловив готовність представляти інтереси американського лідера на цьому процесі.

Адвокат Трампа також припустив, що звинувачення можна було б висунути і політичним опонентам американського президента, які домагаються його усунення від влади. "Я б із задоволенням зайнявся цією справою", - сказав адвокат.

Як повідомлялося, нижня палата Конгресу США більшістю голосів проголосувала за імпічмент президента США Дональда Трампа. За першу статтю щодо перевищення повноважень було віддано 230 голосів, проти – 197. За другу статтю щодо втручання в роботу Конгресу проголосували 229 депутатів, а проти неї висловилися 198. Після Палати представників, в якій більшість складають демократи, проголосувати за імпічмент має ще Сенат, де більшість мають уже республіканці.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп спостерігав за трансляцією процедури імпічменту, котра відбувалася в Палаті представників Конгресу, в телевізійній трансляції на мітингу своїх прихильників у Мічигані. Там він заявив, що "демократи затаврували себе вічною ганьбою" через те, що "намагаються анулювати голоси десятків мільйонів патріотичних американців". У Білому домі в офіційній заяві назвали голосування в Палаті представників "кульмінацією одного з найганебніших епізодів в історії США".

Залиште свій коментар

Вибір редакції