Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Про мінування "Олімпійського" та "Суспільного" повідомляли з Росії - СБУ

Про замінування каналу повідомили перед початком дебатів.

Дзвінок про нібито замінування "Суспільного", куди на дебати прийшов лише кандидат в президенти Петро Порошенко, ймовірно, надійшов з території Росії. 

Про це агенству "Інтерфакс-Україна" повідомила речник Служби безпеки України Олена Гітлянська.

Гітлянська повідомила, що протягом п'ятниці, 19 квітня, з Росії надходили дзвінки про замінування "Олімпійського", де відбувалися дебати. "СБУ зафіксувала анонімний дзвінок про нібито замінування "Суспільного телебачення". Ми не виключаємо, що він надійшов з території Російської Федерації", - повідомила вона. 

У главку столиці повідомили, не мають інформації про дзвінок про нібито мінування "Суспільного". За даними київської поліції, у п'ятницю на спецлінію "102" надходило повідомлення про нібито мінування ТРЦ "Олімпійський".

Сьогодні, 19 квітня, на "Олімпійському" відбулися дебати. Президент України Петро Порошенко попри дві встановлені сцени покинув свою позицію та пішов на сцену до Володимира Зеленського. Перед початком дебатів кандидати потисли один одному руки. 

Після закінчення дебатів на стадіоні, Петро Порошенко поїхав на дебати у студію "Суспільного", де відбувалися офіційні дебати кандидатів. Під час теледебатів на "Суспільному" модератор Мирослава Барчук оголосила про те, що спіробітники мовника отримали повідомлення про наявність у студії особи, яка може "здійснити терористичний акт". 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції