Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дзвінок замість книги скарг. "Укрзалізниця" відкрила гарячу лінію для звернень пасажирів

В компанії почали частіше відповідати на скарги пасажирів.

В "Укрзалізниці" вже протягом двох місяців в тестовому режимі працює call-центр замість книги скарг. Працівники гарячої лінії відреагували на майже 90 відсотків усіх дзвінків.

Про це йдеться у "Сніданку з 1+1".

Спеціальна гаряча лінія 0 800 503 111, як переконують залізничники, передбачає обов’язкові кол-беки та вихідні дзвінки. Такий сервіс поки діє у тестовому режимі, однак в "Укрзалізниці" розповідають, що дзвінків вже достатньо. Найбільше звернень стосуються забутих речей.

У режимі реального часу оператор контактує з начальником поїзда і має вирішити проблемне питання за 15 хвилин.  В окремих випадках треба залишити номер для зворотного дзвінка.

Нагадаємо, що "Укрзалізниця" нещодавно анонсувала появу вагонів з новою підлогою без червоних килимів і лінолеуму. Замість них обіцяють суцільне шумоізоляційне покриття для підлоги.

ВідеоЗанедбані вагони та дорогі квитки: пасажири продовжують писати скарги на "Укрзалізницю" в соцмережах

Хвиля запитань до Укрзалізниці здійнялась після нашого минулого ефіру у четвер - в студії був керівник підрозділу Олександр Красноштан. Крім відмови від старих червоних доріжок у коридорах, наших глядачів, які користуються послугами залізниці, хвилює багато інших проблем. І з ними пасажири потягів стикаються мало не щодня. Сніданок зібрав найбільш гострі запитання до керівництва Укрзалізниці.    

Занедбані вагони та дорогі квитки: пасажири продовжують писати скарги на "Укрзалізницю" в соцмережах

Залиште свій коментар

Вибір редакції