Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дзвінок замість книги скарг. "Укрзалізниця" відкрила гарячу лінію для звернень пасажирів

Дзвінок замість книги скарг. "Укрзалізниця" відкрила гарячу лінію для звернень пасажирів

В компанії почали частіше відповідати на скарги пасажирів.

В "Укрзалізниці" вже протягом двох місяців в тестовому режимі працює call-центр замість книги скарг. Працівники гарячої лінії відреагували на майже 90 відсотків усіх дзвінків.

Про це йдеться у "Сніданку з 1+1".

Спеціальна гаряча лінія 0 800 503 111, як переконують залізничники, передбачає обов’язкові кол-беки та вихідні дзвінки. Такий сервіс поки діє у тестовому режимі, однак в "Укрзалізниці" розповідають, що дзвінків вже достатньо. Найбільше звернень стосуються забутих речей.

У режимі реального часу оператор контактує з начальником поїзда і має вирішити проблемне питання за 15 хвилин.  В окремих випадках треба залишити номер для зворотного дзвінка.

Нагадаємо, що "Укрзалізниця" нещодавно анонсувала появу вагонів з новою підлогою без червоних килимів і лінолеуму. Замість них обіцяють суцільне шумоізоляційне покриття для підлоги.

Відео Занедбані вагони та дорогі квитки: пасажири продовжують писати скарги на "Укрзалізницю" в соцмережах

Хвиля запитань до Укрзалізниці здійнялась після нашого минулого ефіру у четвер - в студії був керівник підрозділу Олександр Красноштан. Крім відмови від старих червоних доріжок у коридорах, наших глядачів, які користуються послугами залізниці, хвилює багато інших проблем. І з ними пасажири потягів стикаються мало не щодня. Сніданок зібрав найбільш гострі запитання до керівництва Укрзалізниці.    

Занедбані вагони та дорогі квитки: пасажири продовжують писати скарги на "Укрзалізницю" в соцмережах

Залиште свій коментар

Вибір редакції