Екіпаж Faina чекають в Україні за декілька днів

Президент України від відповідних спецслужб отримав інформацію, що за декілька днів моряки з екіпажу Faina будуть в Україні.

Президент України від відповідних спецслужб отримав інформацію, що за декілька днів моряки з екіпажу Faina будуть в Україні. Про це повідомила прес-секретар президента Ірина Ваннікова.

За її словами, президент планує особисто зустріти моряків в Україні.

Ваннікова повідомила, що досягнуто домовленості з військово-морськими силами США про супроводження військовими кораблями Faina до порту призначення. За її словами, в даний час Faina закріплена буксир для доставки її до порту призначення. Також на борту судна для забезпечення безпеки екіпажу перебуває група спецназу ВМС США.

Ваннікова також повідомила, що судновласники у взаємодії в розвідувальними органами України вживають заходи щодо забезпечення якнайскорішого прибуття Faina.

Прес-секретар президента повідомила, що сьогодні зранку представники ВМС США та члени екіпажу Faina здійснили огляд вантажу та судна. За їхніми висновками, вантаж не пошкоджений і відповідає наявній документації.

Проведено медичний огляд екіпажу. За даними американського лікаря, стан здоров'я моряків задовільний. Вони отримали можливість зв'язатися з рідними. На борт доставлені продукти харчування та медикаменти.


Читайте також:
Пірати остаточно покинули Faina. Судно прямує в Кенію
Екіпаж Faina досі не звільнили
Пірати залишили Faina. Судно вільне

ВідеоЕкіпаж Faina чекають в Україні за декілька днів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: