Екіпаж заарештованого в Ізраїлі судна Rio повернувся в Україну

Круїзне судно Rio, до складу екіпажу якого входило 63 громадянина України, було заарештовано рішенням ізраїльського адміральського суду у зв'язку із заборгованістю по виплаті зарплати екіпажу.

Усі члени екіпажу заарештованого судна Rio, до складу якого входили громадяни України, повернулись в Україну. Про це повідомив прес-секретар МЗС України Олександр Дікусаров.

"За результатами вжитих МЗС України і посольством України заходів 26 липня українці всі повернулись на батьківщину", - повідомив Дікусаров.

Також він нагадав, що круїзне судно Rio, до складу екіпажу якого входило 63 громадянина України, було заарештовано рішенням ізраїльського адміральського суду у зв'язку із заборгованістю по виплаті зарплати екіпажу та оплати портових зборів.

Нагадаємо, 12 липня судно Rio, серед членів екіпажу якого 65 громадян України, було арештовано в ізраїльському порту Ашдод. Члени команди відмовились сходити на берег з борта корабля доти, доки їм не буде виплачено зарплату.

Як повідомило посольство України в Ізраїлі, місцевий адвокат, що представляє інтереси екіпажу судна, зокрема українців, повідомив про досягнення домовленостей щодо виплати членам екіпажу 80% заборгованості з заробітної плати і придбання для них авіаквитків в Україну.

Читайте також:

Біля Сінгапура затонуло судно з українським екіпажем

Пірати відпустили танкер з українцями, отримавши рекордний викуп

Росіяни затримали біля Сахаліну судно з трьома українцями на борту

ВідеоЕкіпаж заарештованого в Ізраїлі судна Rio повернувся в Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: